Nom nom nom

Just broke down in the middle of a long meeting and purchased a jumbo variety pack of Pro Bars. Yep, that’s $40 on just bars. They are around 400 calories each, but… but… they are so good! For that reason, even Pro Bar recommends that you only eat half at one time, but that’s not my style :).

My single purchase and subsequent consumption of Nutty Banana Boom this morning triggered this whole debacle. The gateway flavor.

Oooh the meeting is almost over! What was the topic again?

Happy Friday!

Advertisements